Велес форумв | www.promoviraj.co.cc

Велешки форум | www.promoviraj.co.cc
 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 Промовирај

Go down 
АвторПорака
Ike
Админ
Админ


Male
Број на мислења : 50
Age : 25
Живеам во : Велес
Registration date : 2008-04-04

ПишувањеПредмет: Промовирај   Пет Апр 11, 2008 12:32 pm

На овој форум можете да ја рекламирате вашата веб страна бесплатно.Се што треба да направите е да се регистрирате.На емаил адресата која ќе ја внесете при регистрација ќе ви стигне порака со линк за активирање на вашиот профил(корисник,јузер..) ,кликнете на линкот,Влезете(Логирајте се) и отворете тема во соодветниот форум за вашата веб страна.Доколку вие сами не се активирате,администраторот од форумот ќе ве активира во рок од 12 часа.Можете да пристапите до форумот преку овие линкови
www.promoviraj.forumotion.com(и другите суб домеини на форумотион,great-forum , editbard ...)
www.promoviraj.tk
www.promoviraj.co.cc
www.promoviraj.co.nr
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.fantaforum.net
 
Промовирај
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Велес форумв | www.promoviraj.co.cc :: Технологија :: Интернет-
Отиди до: