Велес форумв | www.promoviraj.co.cc

Велешки форум | www.promoviraj.co.cc
 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 Омилено место кога испаѓате во чаршија каде што посетувате секогаш

Go down 
АвторПорака
WARMAN
Супер чистач
Супер чистач
avatar

Број на мислења : 24
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Омилено место кога испаѓате во чаршија каде што посетувате секогаш   Саб Апр 05, 2008 4:03 pm

Каде е вашето омилено место кога испаѓате дали сакате каде што одат повеќето или сакате вие посебно место?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kris

avatar

Број на мислења : 13
Age : 27
Живеам во : veles / jurija
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Омилено место кога испаѓате во чаршија каде што посетувате секогаш   Нед Апр 06, 2008 12:37 pm

Pa vo velesov nema mn dobri mesta za ispaganje se e taa pa taa kaj i da otides istite luge ista muzika se e isto i ne mi pravi nekoja golema razlika dali sedam vo Prego ili Intro ili Murano ili .... Very Happy:d
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S'KletБрој на мислења : 2
Registration date : 2008-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Омилено место кога испаѓате во чаршија каде што посетувате секогаш   Вто Мај 06, 2008 1:00 pm

PUB
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Омилено место кога испаѓате во чаршија каде што посетувате секогаш   

Вратете се на почетокот Go down
 
Омилено место кога испаѓате во чаршија каде што посетувате секогаш
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Велес форумв | www.promoviraj.co.cc :: Забава и култура :: Чаршија-
Отиди до: