Велес форумв | www.promoviraj.co.cc

Велешки форум | www.promoviraj.co.cc
 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 Колку често посетувате кино и театар

Go down 
АвторПорака
WARMAN
Супер чистач
Супер чистач
avatar

Број на мислења : 24
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Колку често посетувате кино и театар   Саб Апр 05, 2008 4:01 pm

Во денешно време не се толку посетени театрите и кината.Театарот во Велес сепак е колку толку посетен но киното виќе го затворија од дамна поради незаинтересираност.Што мислите вие дали е тоа добро или ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Колку често посетувате кино и театар
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Велес форумв | www.promoviraj.co.cc :: Забава и култура :: Култура-
Отиди до: