Велес форумв | www.promoviraj.co.cc

Велешки форум | www.promoviraj.co.cc
 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 Фан Клуб ИНТЕР

Go down 
АвторПорака
Adriano

avatar

Male
Број на мислења : 7
Age : 28
Живеам во : Veles
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Фан Клуб ИНТЕР   Саб Апр 05, 2008 3:34 pm

Овде е местото на кое ке се дискутира за Тимот на Италијанскиот Првак ИНТЕРНАЦИОНАЛЕ МИЛАНО!
СИте навивачи на ИНТЕР се добредојдени да ги споделат мислењата помеѓу себе да шират познанство и најнормално да се шири дискусија за Нероаѕурите!
навивачи на другите тимови се добредојдени за дискусија на темава но не и за провокација!
Секое провоцирање ке биде санкционирано од страна на Модераторот!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
IceshooteR
Супер чистач
Супер чистач
avatar

Број на мислења : 67
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб ИНТЕР   Саб Апр 05, 2008 3:43 pm

Добра зделка сакаат да направат Интер со Милан ама не ми се верува дека ке успее го бараат Кака за Виера и нз други играчи кој беа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Adriano

avatar

Male
Број на мислења : 7
Age : 28
Живеам во : Veles
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб ИНТЕР   Саб Апр 05, 2008 3:44 pm

Кај го прочита ти овоа?
на македонскиот 24 часа!за 1 април!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб ИНТЕР   

Вратете се на почетокот Go down
 
Фан Клуб ИНТЕР
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Велес форумв | www.promoviraj.co.cc :: Спорт :: Фудбал :: Навивачи-
Отиди до: