Велес форумв | www.promoviraj.co.cc

Велешки форум | www.promoviraj.co.cc
 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 Ноќна фотографија ( ваши дела )

Go down 
АвторПорака
tutkar
Богомила
avatar

Број на мислења : 21
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Ноќна фотографија ( ваши дела )   Саб Апр 05, 2008 2:38 am

Ноќна фотографија ( ваши дела )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tutkar
Богомила
avatar

Број на мислења : 21
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Ноќна фотографија ( ваши дела )   Саб Апр 05, 2008 1:42 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zoO_Madness

avatar

Male
Број на мислења : 21
Age : 29
Живеам во : Велес/Јурија
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Ноќна фотографија ( ваши дела )   Саб Апр 05, 2008 2:32 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zoO_Madness

avatar

Male
Број на мислења : 21
Age : 29
Живеам во : Велес/Јурија
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Ноќна фотографија ( ваши дела )   Саб Апр 05, 2008 2:44 pm
@tutkar
фотографијата ти е правена со долга експозиција..така?претпоставувам околу 10 сек е поставена.btw nice Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Ноќна фотографија ( ваши дела )   

Вратете се на почетокот Go down
 
Ноќна фотографија ( ваши дела )
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Велес форумв | www.promoviraj.co.cc :: Живот :: Сликарство-
Отиди до: