Велес форумв | www.promoviraj.co.cc

Велешки форум | www.promoviraj.co.cc
 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 Претставете се тука не отварајте нова тема!

Go down 
АвторПорака
Ike
Админ
Админ


Male
Број на мислења : 50
Age : 24
Живеам во : Велес
Registration date : 2008-04-04

ПишувањеПредмет: Претставете се тука не отварајте нова тема!   Саб Апр 05, 2008 1:16 pm

Јас сум Илија Стефанов(Ике) од Велес имам 14 години учам во КИМ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.fantaforum.net
IceshooteR
Супер чистач
Супер чистач
avatar

Број на мислења : 67
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: dasd   Саб Апр 05, 2008 1:20 pm

asd


Последната промена е направена од IceshooteR на Вто Фед 24, 2009 3:21 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DexTeR

avatar

Male
Број на мислења : 13
Age : 26
Живеам во : Veles(doma)
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се тука не отварајте нова тема!   Саб Апр 05, 2008 3:20 pm

Jas sum Vlatko 'Dexter' Nedevski iam 15.7 godini Very Happy i u4am vo gimnazija
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Magical StormБрој на мислења : 11
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се тука не отварајте нова тема!   Саб Апр 05, 2008 11:40 pm

Јас сум Еми а.к.а Magical Storm имам 13 години учам во Страшо Пинџур и сум 7мо одд Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ImmortaLskYБрој на мислења : 6
Registration date : 2008-04-06

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се тука не отварајте нова тема!   Нед Апр 06, 2008 11:39 am

Vasilevski Filip, ImmortaLskY, Kole Nedelkovski 2-ra
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Претставете се тука не отварајте нова тема!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Претставете се тука не отварајте нова тема!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Велес форумв | www.promoviraj.co.cc :: За форумов :: Велес форум-
Отиди до: