Велес форумв | www.promoviraj.co.cc

Велешки форум | www.promoviraj.co.cc
 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 Образложени за чистење/менување/преместување на теми и мислења

Go down 
АвторПорака
Ike
Админ
Админ


Male
Број на мислења : 50
Age : 24
Живеам во : Велес
Registration date : 2008-04-04

ПишувањеПредмет: Образложени за чистење/менување/преместување на теми и мислења   Саб Апр 05, 2008 1:13 pm

Тука пишете причина што сте ја ичистиле темата/мислењето или сте ги преместиле и смениле
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.fantaforum.net
IceshooteR
Супер чистач
Супер чистач
avatar

Број на мислења : 67
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Образложени за чистење/менување/преместување на теми и мислења   Саб Апр 05, 2008 3:38 pm

Преместена темата на Адриано поради не соодветно место
Пс - Темата е преместена во навивачи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Образложени за чистење/менување/преместување на теми и мислења
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» ДОАЃА ЗИМА
» Одговори на постови од Ветерница на историски теми

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Велес форумв | www.promoviraj.co.cc :: За форумов :: Велес форум-
Отиди до: