Велес форумв | www.promoviraj.co.cc

Велешки форум | www.promoviraj.co.cc
 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 Портал

Go down 

Да ставам портал
 Да
 Не
 Незнам
Види ги резултатите
АвторПорака
Ike
Админ
Админ


Male
Број на мислења : 50
Age : 24
Живеам во : Велес
Registration date : 2008-04-04

ПишувањеПредмет: Портал   Саб Апр 05, 2008 1:12 pm

Да ставам портал?Нема да биде професионален,нешто како мини портал...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.fantaforum.net
IceshooteR
Супер чистач
Супер чистач
avatar

Број на мислења : 67
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Портал   Саб Апр 05, 2008 1:24 pm

Ике рано е за портал мислам дека треба првен да го развиеме форумов.. да има повеке членови па потоа портал .. има време
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DexTeR

avatar

Male
Број на мислења : 13
Age : 26
Живеам во : Veles(doma)
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Портал   Саб Апр 05, 2008 3:25 pm

Ti si znaes Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Magical StormБрој на мислења : 11
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Портал   Саб Апр 05, 2008 11:41 pm

Супер би било да има портал Wink ке пишуваме , ке дополнуваме , ке поправаме .... супер идеја
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Портал   

Вратете се на почетокот Go down
 
Портал
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Велес форумв | www.promoviraj.co.cc :: За форумов :: Велес форум-
Отиди до: