Велес форумв | www.promoviraj.co.cc

Велешки форум | www.promoviraj.co.cc
 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 потпис под никот-со слика

Go down 
АвторПорака
Ike
Админ
Админ


Male
Број на мислења : 50
Age : 24
Живеам во : Велес
Registration date : 2008-04-04

ПишувањеПредмет: потпис под никот-со слика   Саб Апр 05, 2008 12:57 pm

Шо сакате да ви пишува под никот,можете и да имате слика(Ѕвездички,воа ноа Very Happy )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.fantaforum.net
tutkar
Богомила
avatar

Број на мислења : 21
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: потпис под никот-со слика   Саб Апр 05, 2008 1:03 pm

Богомила


edit:> фала
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Magical StormБрој на мислења : 11
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: потпис под никот-со слика   Саб Апр 05, 2008 11:44 pm

Сакам да има ѕвездички или баскети сеедно и нека пишува некој ранг Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ike
Админ
Админ


Male
Број на мислења : 50
Age : 24
Живеам во : Велес
Registration date : 2008-04-04

ПишувањеПредмет: Re: потпис под никот-со слика   Нед Апр 06, 2008 12:01 am

Дај линк од сликата и шо да ти пишуе под никот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.fantaforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: потпис под никот-со слика   

Вратете се на почетокот Go down
 
потпис под никот-со слика
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Мачки
» РЕЛИГИЈАТА И ИСТОРИЈАТА - КАРАКТЕРНА СЛИКА НА ЕДЕН НАРОД

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Велес форумв | www.promoviraj.co.cc :: За форумов :: Велес форум-
Отиди до: