Велес форумв | www.promoviraj.co.cc

Велешки форум | www.promoviraj.co.cc
 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 Вицеви за цајкани

Go down 
АвторПорака
IceshooteR
Супер чистач
Супер чистач
avatar

Број на мислења : 67
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Вицеви за цајкани   Саб Апр 05, 2008 11:43 am

Тука оставајте вицеви за цајкани
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
IceshooteR
Супер чистач
Супер чистач
avatar

Број на мислења : 67
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Вицеви за цајкани   Саб Апр 05, 2008 11:44 am

Зошто полицаецот носи секира кога ке оди во кино?
-За да се цепи од смење!!!!
*************
Зашто џандар кога оди у кафана секогаш носи панцир?
За да не го погоди некоја песна у срце!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Вицеви за цајкани
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Велес форумв | www.promoviraj.co.cc :: Забава и култура :: Зафрканции-
Отиди до: