Велес форумв | www.promoviraj.co.cc

Велешки форум | www.promoviraj.co.cc
 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 Вицеви за плавуши

Go down 
АвторПорака
IceshooteR
Супер чистач
Супер чистач
avatar

Број на мислења : 67
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Вицеви за плавуши   Саб Апр 05, 2008 11:36 am

Овде ставајте вицеви за плавуши
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
IceshooteR
Супер чистач
Супер чистач
avatar

Број на мислења : 67
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Вицеви за плавуши   Саб Апр 05, 2008 11:38 am

Две плавуши разговараат:
- Ти што мислиш, живее ли некој под земјата ?
- Ех што си глупа, па ти што мислиш, кој ги бои морковите ?

******
Razgovaraat dve plavusi, ednata vika:
-Ajde so raketa da odime na sonce.
-Pa kako da odime mnogu ke ni bide zesko ,ke izgorime.
-HELLO.......ke odime noke.
*********************
Ja sopira cajkan , plavusa i i veli :
- Ve molam legitimirajtese .
-Sto ?!?!?!?!?
- Pa dajtemi go Vaseto ime i prezime .
-ooooooooo pa kako ke se vikam jas posle !?!?!?!
**********************Odele dve plavusi niz park.
Ednata nasla ogledalo i i rekla na drugata:
-Ej eve moja slika..
A drugata i go zema i i veli:
-Lele kolku si grda. ***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
IceshooteR
Супер чистач
Супер чистач
avatar

Број на мислења : 67
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Вицеви за плавуши   Саб Апр 05, 2008 11:45 am

Русокоса се јавува на аеродром.

-Добар ден,колку трае летот до Париз?

-Само момент...

-Фала многу,пријатно.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Adriano

avatar

Male
Број на мислења : 7
Age : 28
Живеам во : Veles
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Вицеви за плавуши   Пон Апр 07, 2008 12:57 am

Една плавуша влегува во пекара и прашува: Што имате од пецива? Само момент! Добро, дајте ми 2 моменти и 1 јогурт!!!!!!

Човек оди по улица и сретнува плавуша па ја прашува:
- Иззвинете кадде е ттука школллотто за дддткање?
Се замислила плавушата на кратко, па одговара:
- А што ќе ти е школо, супер дткаш!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Вицеви за плавуши   

Вратете се на почетокот Go down
 
Вицеви за плавуши
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Велес форумв | www.promoviraj.co.cc :: Забава и култура :: Зафрканции-
Отиди до: