Велес форумв | www.promoviraj.co.cc

Велешки форум | www.promoviraj.co.cc
 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 Кое е вашето хоби ?

Go down 
АвторПорака
IceshooteR
Супер чистач
Супер чистач
avatar

Број на мислења : 67
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Кое е вашето хоби ?   Саб Апр 05, 2008 11:35 am

Дали имате хоби и доколку имате кое е ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ike
Админ
Админ


Male
Број на мислења : 50
Age : 25
Живеам во : Велес
Registration date : 2008-04-04

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето хоби ?   Саб Апр 05, 2008 2:25 pm

Правење форуми.Во просек,неделно по 3 форуми правам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.fantaforum.net
zoO_Madness

avatar

Male
Број на мислења : 21
Age : 29
Живеам во : Велес/Јурија
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето хоби ?   Саб Апр 05, 2008 2:46 pm

Ike напиша:
Правење форуми.Во просек,неделно по 3 форуми правам

зошто???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ike
Админ
Админ


Male
Број на мислења : 50
Age : 25
Живеам во : Велес
Registration date : 2008-04-04

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето хоби ?   Саб Апр 05, 2008 3:12 pm

за забава Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.fantaforum.net
IceshooteR
Супер чистач
Супер чистач
avatar

Број на мислења : 67
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето хоби ?   Саб Апр 05, 2008 3:14 pm

и незнаеш каде попрво да отидеш улаФ си
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето хоби ?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Кое е вашето хоби ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Велес форумв | www.promoviraj.co.cc :: Забава и култура :: Хоби-
Отиди до: