Велес форумв | www.promoviraj.co.cc

Велешки форум | www.promoviraj.co.cc
 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 Најубав одмор

Go down 
АвторПорака
IceshooteR
Супер чистач
Супер чистач
avatar

Број на мислења : 67
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Најубав одмор   Саб Апр 05, 2008 11:29 am

Темата е за вашиот најубав одмор каде сте биле со кого и др.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Magical StormБрој на мислења : 11
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Најубав одмор   Саб Апр 05, 2008 11:55 pm

Најубав одмор ми беше кога бев 5 одд бевме во Детроит кај братучедите , се изнаиграв кошарка , се изнајадов fast food , лумпување по цела ноќ и така ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zoO_Madness

avatar

Male
Број на мислења : 21
Age : 29
Живеам во : Велес/Јурија
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Најубав одмор   Нед Апр 06, 2008 8:50 pm

Две лета у назад со екипата во Градиште....еееее да знаете само шо било тоа,да се вратат тие времиња
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Најубав одмор   

Вратете се на почетокот Go down
 
Најубав одмор
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Велес форумв | www.promoviraj.co.cc :: Живот :: Одмор-
Отиди до: