Велес форумв | www.promoviraj.co.cc

Велешки форум | www.promoviraj.co.cc
 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 На која религија и припаѓате

Go down 
АвторПорака
IceshooteR
Супер чистач
Супер чистач
avatar

Број на мислења : 67
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: На која религија и припаѓате   Саб Апр 05, 2008 11:28 am

На која религија и припаѓате
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DexTeR

avatar

Male
Број на мислења : 13
Age : 26
Живеам во : Veles(doma)
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: На која религија и припаѓате   Саб Апр 05, 2008 3:32 pm

Hristijanska..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
IceshooteR
Супер чистач
Супер чистач
avatar

Број на мислења : 67
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: На која религија и припаѓате   Саб Апр 05, 2008 3:34 pm

Православен Христијанин
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WARMAN
Супер чистач
Супер чистач
avatar

Број на мислења : 24
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: На која религија и припаѓате   Саб Апр 05, 2008 3:39 pm

Православен христијанин

Пс.мартин кога отвараш тема можеш да пишиш во темата во првиот пост одговорот не да спамуваш повторно.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kris

avatar

Број на мислења : 13
Age : 27
Живеам во : veles / jurija
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: На која религија и припаѓате   Нед Апр 06, 2008 12:34 pm

Православен христијанин
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Morbid AngelБрој на мислења : 5
Registration date : 2008-04-08

ПишувањеПредмет: Re: На која религија и припаѓате   Вто Апр 08, 2008 8:42 pm

Православен христијанин, меѓутоа себеси се сметам за атеист, затоа што едноставно не осеќам потреба во себе да верувам во нешто
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: На која религија и припаѓате   

Вратете се на почетокот Go down
 
На која религија и припаѓате
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Велес форумв | www.promoviraj.co.cc :: Живот :: Религија-
Отиди до: