Велес форумв | www.promoviraj.co.cc

Велешки форум | www.promoviraj.co.cc
 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 Кој интернет пребарувач го користите ?

Go down 
АвторПорака
WARMAN
Супер чистач
Супер чистач
avatar

Број на мислења : 24
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Кој интернет пребарувач го користите ?   Саб Апр 05, 2008 11:19 am

Јас користам Опера.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ike
Админ
Админ


Male
Број на мислења : 50
Age : 25
Живеам во : Велес
Registration date : 2008-04-04

ПишувањеПредмет: Re: Кој интернет пребарувач го користите ?   Саб Апр 05, 2008 11:22 am

Internet Exploler
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.fantaforum.net
IceshooteR
Супер чистач
Супер чистач
avatar

Број на мислења : 67
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Кој интернет пребарувач го користите ?   Саб Апр 05, 2008 11:25 am

Internet Expolorer
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zoO_Madness

avatar

Male
Број на мислења : 21
Age : 29
Живеам во : Велес/Јурија
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Кој интернет пребарувач го користите ?   Саб Апр 05, 2008 12:51 pm

Mozilla Firefox 2 и 3 ги имам ставено,но сеуште сум на 2ката
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kris

avatar

Број на мислења : 13
Age : 27
Живеам во : veles / jurija
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Кој интернет пребарувач го користите ?   Саб Апр 05, 2008 1:05 pm

Mozilla Firefox
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ImmortaLskYБрој на мислења : 6
Registration date : 2008-04-06

ПишувањеПредмет: Re: Кој интернет пребарувач го користите ?   Нед Апр 06, 2008 11:35 am

Mozila Firefox (momentalno 2.0.0.13 verzija) i Netscape Navigator
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Кој интернет пребарувач го користите ?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Кој интернет пребарувач го користите ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Велес форумв | www.promoviraj.co.cc :: Технологија :: Интернет-
Отиди до: