Велес форумв | www.promoviraj.co.cc

Велешки форум | www.promoviraj.co.cc
 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 Чистачи/супер чистачи

Go down 
АвторПорака
Ike
Админ
Админ


Male
Број на мислења : 50
Age : 24
Живеам во : Велес
Registration date : 2008-04-04

ПишувањеПредмет: Чистачи/супер чистачи   Саб Апр 05, 2008 1:34 am

Треба да пишувате теми и мислења за да бидете чистачи/супер чистачи( модератори/супер модератори)
Шо се тоа?
Ако бидете чистач ќе можете да бришете,мењавате теми на еден подфорум,а ако сте супер чистач ќе можете да бришете и мењавате теми на сите подфоруми
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.fantaforum.net
 
Чистачи/супер чистачи
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Велес форумв | www.promoviraj.co.cc :: За форумов :: Велес форум-
Отиди до: