Велес форумв | www.promoviraj.co.cc

Велешки форум | www.promoviraj.co.cc
 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 Верувате ли во вонземјани

Go down 
АвторПорака
IceshooteR
Супер чистач
Супер чистач
avatar

Број на мислења : 67
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Верувате ли во вонземјани   Саб Апр 05, 2008 11:13 am

Дали верувате во вонземјани ? и дали постојат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DexTeR

avatar

Male
Број на мислења : 13
Age : 26
Живеам во : Veles(doma)
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Верувате ли во вонземјани   Саб Апр 05, 2008 3:33 pm

Samo koga ke gi vidam..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
IceshooteR
Супер чистач
Супер чистач
avatar

Број на мислења : 67
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Верувате ли во вонземјани   Саб Апр 05, 2008 3:35 pm

Не верувам во вонземјани како што кажа декстер само кога ке видам ке верувам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Morbid AngelБрој на мислења : 5
Registration date : 2008-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Верувате ли во вонземјани   Вто Апр 08, 2008 8:38 pm

Па се согласувам со вас, иако можат да се најдат голем број слики и видеа со вонземјани кои навистина изгледаат уверливо, ама сепак сето тоа паѓа во вода веднаш кога ке ни текне дека денес постои Фотошоп Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Верувате ли во вонземјани   

Вратете се на почетокот Go down
 
Верувате ли во вонземјани
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Велес форумв | www.promoviraj.co.cc :: Живот :: Mистерии-
Отиди до: