Велес форумв | www.promoviraj.co.cc

Велешки форум | www.promoviraj.co.cc
 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 НБА

Go down 
АвторПорака
WARMAN
Супер чистач
Супер чистач
avatar

Број на мислења : 24
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: НБА   Саб Апр 05, 2008 11:03 am

За кој тим навивате што мислите за ова натпреваруванје кој е најдобар играч итн.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
IceshooteR
Супер чистач
Супер чистач
avatar

Број на мислења : 67
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: НБА   Саб Апр 05, 2008 3:40 pm

Навивам за Феникс Санс а омилен играч ми е Стив Неш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
НБА
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Велес форумв | www.promoviraj.co.cc :: Спорт :: Кошарка-
Отиди до: