Велес форумв | www.promoviraj.co.cc

Велешки форум | www.promoviraj.co.cc
 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 Предлог

Go down 
АвторПорака
Ike
Админ
Админ


Male
Број на мислења : 50
Age : 25
Живеам во : Велес
Registration date : 2008-04-04

ПишувањеПредмет: Предлог   Саб Апр 05, 2008 1:32 am

Секакви предлози во врска со форумов пишете ги тука
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.fantaforum.net
zoO_Madness

avatar

Male
Број на мислења : 21
Age : 29
Живеам во : Велес/Јурија
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Предлог   Саб Апр 05, 2008 1:07 pm

Гледам дека форумов е freeware али ако не се лажам може да се смени интерфејсот.Дајте околу тоа да се заангажираме малку,да се најде некој што ќе се нафати и пред се што се разбира за да го смени изгледот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ike
Админ
Админ


Male
Број на мислења : 50
Age : 25
Живеам во : Велес
Registration date : 2008-04-04

ПишувањеПредмет: Re: Предлог   Саб Апр 05, 2008 1:10 pm

За скинови има многу голем избор,мене овој највише ми се свиѓа...Па незнам ако не им се допаѓа и на другите ќе го сменам
и..WTF e интерфејс ? Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.fantaforum.net
IceshooteR
Супер чистач
Супер чистач
avatar

Број на мислења : 67
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Предлог   Саб Апр 05, 2008 1:25 pm

Мислам дека скинов е добар според мене ..
Ама имам предлог репутација ако може да се стаи и сите членови да даваат репутација
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DexTeR

avatar

Male
Број на мислења : 13
Age : 26
Живеам во : Veles(doma)
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Предлог   Саб Апр 05, 2008 3:22 pm

Smeni gi golimeve bukvi...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
IceshooteR
Супер чистач
Супер чистач
avatar

Број на мислења : 67
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Предлог   Саб Апр 05, 2008 3:24 pm

DexTeR напиша:
Smeni gi golimeve bukvi...

Добар предлог премногу нападно изгледа тие што се ЦИТИРАЈ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Предлог   

Вратете се на почетокот Go down
 
Предлог
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Велес форумв | www.promoviraj.co.cc :: За форумов :: Велес форум-
Отиди до: