Велес форумв | www.promoviraj.co.cc

Велешки форум | www.promoviraj.co.cc
 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 Најдобар млад играч

Go down 
АвторПорака
WARMAN
Супер чистач
Супер чистач
avatar

Број на мислења : 24
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Најдобар млад играч   Саб Апр 05, 2008 10:52 am

За мене тоа е Пато
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
IceshooteR
Супер чистач
Супер чистач
avatar

Број на мислења : 67
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Најдобар млад играч   Саб Апр 05, 2008 11:41 am

Пато и Балотели
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kris

avatar

Број на мислења : 13
Age : 27
Живеам во : veles / jurija
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Најдобар млад играч   Нед Апр 06, 2008 12:26 pm

PAto
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Adriano

avatar

Male
Број на мислења : 7
Age : 28
Живеам во : Veles
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Најдобар млад играч   Нед Апр 06, 2008 2:42 pm

Најдобар се знае кој е!
Леонел Меси сеа може да му парираат Дос Сантос и Кркич!
Пато е офца шо успеа да се снајде само поради тоа што Милан нема никакви напаѓачи!
Да беше тука Роналдо со неговата форма и Шева сега Пато ке продаваше семки у семкарница македонија!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bore_ItalYБрој на мислења : 1
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Најдобар млад играч   Чет Апр 10, 2008 2:52 pm

pato
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар млад играч   

Вратете се на почетокот Go down
 
Најдобар млад играч
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Велес форумв | www.promoviraj.co.cc :: Спорт :: Фудбал-
Отиди до: