Велес форумв | www.promoviraj.co.cc

Велешки форум | www.promoviraj.co.cc
 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 Најдобар играч според вас ?

Go down 
АвторПорака
WARMAN
Супер чистач
Супер чистач
avatar

Број на мислења : 24
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Најдобар играч според вас ?   Саб Апр 05, 2008 10:49 am

Според мене Кака и Пато
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
IceshooteR
Супер чистач
Супер чистач
avatar

Број на мислења : 67
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Најдобар играч според вас ?   Саб Апр 05, 2008 11:41 am

Пато,Кристиано Роналдо,Кака и Робињо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kris

avatar

Број на мислења : 13
Age : 27
Живеам во : veles / jurija
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Најдобар играч според вас ?   Саб Апр 05, 2008 12:41 pm

C. ROnaldo the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар играч според вас ?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Најдобар играч според вас ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Велес форумв | www.promoviraj.co.cc :: Спорт :: Фудбал-
Отиди до: