Велес форумв | www.promoviraj.co.cc

Велешки форум | www.promoviraj.co.cc
 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 Прашања

Go down 
АвторПорака
Ike
Админ
Админ


Male
Број на мислења : 50
Age : 24
Живеам во : Велес
Registration date : 2008-04-04

ПишувањеПредмет: Прашања   Саб Апр 05, 2008 1:31 am

Се шо имате да прашате за форумов,прашајте
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.fantaforum.net
Magical StormБрој на мислења : 11
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Прашања   Саб Апр 05, 2008 11:45 pm

Како се станува чистач а како супер чистач ???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ike
Админ
Админ


Male
Број на мислења : 50
Age : 24
Живеам во : Велес
Registration date : 2008-04-04

ПишувањеПредмет: Re: Прашања   Нед Апр 06, 2008 12:02 am

Активност...Ама МНОГУ активност
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.fantaforum.net
zoO_Madness

avatar

Male
Број на мислења : 21
Age : 29
Живеам во : Велес/Јурија
Registration date : 2008-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Прашања   Нед Апр 06, 2008 3:26 am

Небива секој шо ќе постира нон-стоп колку и да се брои на постови ако нема веза што и како се случува на форуми да биде модератор
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ImmortaLskYБрој на мислења : 6
Registration date : 2008-04-06

ПишувањеПредмет: Re: Прашања   Нед Апр 06, 2008 11:42 am

Nekoja postara verzija nemozes da najdes za forumov... ?? Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ike
Админ
Админ


Male
Број на мислења : 50
Age : 24
Живеам во : Велес
Registration date : 2008-04-04

ПишувањеПредмет: Re: Прашања   Нед Апр 06, 2008 1:01 pm

Mислиш оти е phpbb2?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.fantaforum.net
ImmortaLskYБрој на мислења : 6
Registration date : 2008-04-06

ПишувањеПредмет: Re: Прашања   Нед Апр 06, 2008 10:20 pm

da da ? zosto e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ike
Админ
Админ


Male
Број на мислења : 50
Age : 24
Живеам во : Велес
Registration date : 2008-04-04

ПишувањеПредмет: Re: Прашања   Нед Апр 06, 2008 10:35 pm

Оти е бесплатен.Не ми се дава пари за вбулетин Very Happy
A за СМФ да направам,треба да хостирам,а незнам да хостирам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.fantaforum.net
ImmortaLskYБрој на мислења : 6
Registration date : 2008-04-06

ПишувањеПредмет: Re: Прашања   Пон Апр 07, 2008 5:09 pm

abe imas drugi poubavi besplatni skripti pa ti pa....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прашања   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашања
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Велес форумв | www.promoviraj.co.cc :: За форумов :: Велес форум-
Отиди до: